KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15506016
nr 1550 6016
Claire View
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -17. Olja på pannå, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 57x48 cm
Claire View (alias), artistnamn för en kvinnlig svensk bildkonstnär född 1957.
måndag 3 juli 2023
kl 19:37:23
Claire View
Läs mer om Claire View